زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم نیمسال اول۱۴۰۱-۱۴۰۰از ۶ دی لغایت ۱۰ دی ماه

دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات منوط به تسویه حساب مالی می باشد.

کارت ورود به جلسه آزمون را از سامانه آموزشی http://amoozesh.pasargad-ihe.ac.ir  دریافت نمایید . دانشجویان به منظور کسب مجوزدریافت کارت ورود به جلسه، باید نخست ارزشیابی اساتید را تکمیل و سپس باقی مانده شهریه ترم را پرداخت کرده و تسویه حساب کنند.

کلیه امتحانات به صورت مجازی می باشد و دریافت سوالات فقط از طریق سامانه آموزش الکترونیکی  http://elearning.pasargad-ihe.ac.ir  امکان پذیر است و توجه به این نکته ضروری است که صرفا برگه امتحانی دانشجویانی تصحیح می گردد که خودشان سوالات را از سامانه آموزش الکترونیکی دانلود کرده باشند(اساتید هر درس امکان اینکه چه دانشجویی سوالات خود را از سامانه دانلود کرده است را دارد).

لطفا دروس خود را در سامانه آموزش الکترونیکی با کارت ورود به جلسه بررسی و در صورت هرگونه مغایرت تا قبل از شروع امتحانات با کارشناسان تماس فرمایید(۰۷۱۳۸۴۲۰۰۰۳-۷ داخلی ۱۲۹ و ۱۵۹)در غیر اینصورت مسئولیت هرگونه مغایرت بعهده دانشجو می باشد.

تمامی دانشجویان موظف هستند درروز و ساعت مشخص مطابق برنامه امتحانات و اطلاعیه استاد مربوطه جهت امتحان مجازی آماده باشند. عدم حضور و یا تاخیر به منزله غیبت می باشد.

در صورت مشاهده پیغام ‘نقص مدرک’ در سیستم آموزشی بدین معنی است که مدارک پرونده شما ناقص می باشد و هرچه سریعتر جهت تکمیل پرونده اقدام فرمایید. جهت ارتباط بیشتر با شماره ۰۷۱۳۸۲۲۷۳۲۹ تماس فرمایید.

توصیه می شود برای انجام آزمون مجازی از رایانه شخصی یا لپ تاپ استفاده نمایید(نرم افزارAdobe Acrobat Reader حتما در رایانه یا لپ تاپ شما نصب شده باشد.). ورود به سامانه از طریق موبایل هوشمند مشروط به استفاده از مرورگرهای کروم یا فایرفاکس امکان پذیر است.
– حداقل سرعت دانلود اینترنت شما بایستی۲ Mbps باشد از پایداری اینترنتADSL یا همراه خود اطمینان حاصل نمایید.

اگر برای آپلود تصویر پاسخ سوال از موبایل استفاده می نمایید می توانید از اپلیکیشن های تنظیم اتوماتیک کیفیت و اندازه عکس مانندCamScanner استفاده نمایید و حتی المکان از کمترین حجم جهت ارسال جواب ها استفاده شود.

لطفا اطلاعیه های اساتید مربوط به هر درس که در قسمت فایل های آموزشی بارگذاری می گردد را مطالعه دقیق فرمایید تا از نحوه امتحان آن درس مطلع گردید. چنانچه اطلاعیه ای توسط استاد مربوطه بارگذاری نشده بود حتما در روز و ساعت تعیین شده هر امتحان به صورت مجازی به سامانه آموزشی آنلاین (نرم افزارAdobe Connect) و سامانه آفلاین (قسمت امتحانات) متصل گردیدو در آزمون شرکت نمایید.پیامدهای ناشی از تاخیر و یا غیبت در جلسه ی امتحان بر عهده دانشجو خواهد بود .

چنانچه آزمون از طریق قسمت امتحانات در سامانه آموزش الکترونیکی توسط استاد درس برگزار شود نحوه استفاده از این سامانه در پیوست آورده شده است.

حتما چندروز قبل از آزمون هر درس،سیستم آموزش الکترونیکی و ورود به نرم افزارAdobe Connectرا مطابق فایل آموزشی بررسی نمایید تا در زمان آزمون دچار مشکلات احتمالی و از دست دادن زمان آزمون نگردید. چنانچه در ورود به سامانه دچار مشکل شدید با کارشناسان مربوطه که در زیر آورده شده اند در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید و از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

دانشجویان محترم موظف هستند سیستم آنلاین خود را از قبل چک نمایند تا در زمان آزمون دچار مشکل نگردند. مسئولیت بررسی و صحت اتصال سیستم بر عهده دانشجو می باشد. ضمنا اساتید محترم امکان دسترسی به وب کم را دارند و بر نحوه پاسخ دهی سوالات بر برگه امتحان نظارت لازم را دارند.

چنانچه در هر مرحله ای از آزمون ها مشخص شود تخلفی از طرف دانشجو صورت گرفته است به عنوان تخلف امتحانی لحاظ گردیده و مطابق قوانین با افراد خاطی برخورد لازم صورت می گیرد.

هر امتحان یک بازه مجاز زمانی (مثلا ۸ تا ۱۰ صبح) و یک مدت آزمون مثلا ۶۰ دقیقه دارد. ورود دانشجو برای آزمون، می تواند در طول بازه زمانی انجام شود ولی مدت آزمون از لحظه برگزاری محاسبه می شود. درضمن با اتمام بازه زمانی آزمون خاتمه می یابد لطفا بارگذاری جواب قبل از اتمام زمان انجام شود.

نکته : دانشجویان محترم لطفا ۲۴ ساعت قبل از شروع امتحان خود شهریه را پرداخت در غیر اینصورت سیستم برای شما قفل خواهد بود و امکان دیدن سوالات و یا جواب دادن به سوالات خود را ندارید و پیامدهای ناشی از آن بر عهده دانشجو خواهد بود

خانم مهندس همدانی(کارشناس گروه مهندسی پزشکی،عمران، کامپیوتر و مکانیک تلفن داخلی ۱۵۹):  شماره واتساپ : ۰۷۱۳۸۳۳۱۶۹۲      razieh.hamedani@gmail.com   

خانم مهندس عالی نژاد(کارشناس تحصیلات تکمیلی تلفن داخلی۱۳۲): pasargaduni.info@gmail.com

خانم مهندس تزن(کارشناس گروه برق ، معماری،مدیریت و حسابداری تلفن داخلی ۱۲۹):tazan.pasargad@gmail.com

خانم مهندس ایرانخواه :(پشتیبانی )   شماره واتساپ : ۰۷۱۳۸۳۳۳۸۰۶

لینک ارتباط با ما:   https://pasargad-ihe.ac.ir/contact

با آرزوی موفقیت همه عزیزان در آزمون های پایان ترم

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.